χορτοφαγία: στάση ζωής

Αποστολέας Θέμα: Aυγα και χοληστερόλη.  (Αναγνώστηκε 4540 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

evagelos

• Επισκέπτης
Απ: Aυγα και χοληστερόλη.
« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 16, 2007, 05:18:22 πμ »
Πως εχουν τοξινες τα ψαρια; μπορειτε να μου το εξηγησετε εν συντομια, γιατι νομιζω οτι δεν αναφερεται πουθενα στο σαιτ...εγω αυτο που εχω διαβασει ειναι για τα ζωα της στεριας που δημιουργουν τοξινες απο το αγχος τους κατα το διαστημα που τα πανε για σφαξιμο λογω στρες δηλ...καθως και πτωμαινες μου δημιουργουνται απο τη στιγμη της θανατωσης τους...αλλα στα ψαρια πως γινεται; και δεν μιλαμε για ψαρια ιχθυοτροφειου...

Αποσυνδεδεμένος foxy vegan

• Διαχειρίστρια
  • Addicted
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Ανθρωποι-Ζωα-Περιβαλλον: Ειμαστε ΕΝΑ
« Απάντηση #16 στις: Απρίλιος 16, 2007, 08:54:14 μμ »
Πως εχουν τοξινες τα ψαρια; μπορειτε να μου το εξηγησετε εν συντομια, γιατι νομιζω οτι δεν αναφερεται πουθενα στο σαιτ...εγω αυτο που εχω διαβασει ειναι για τα ζωα της στεριας που δημιουργουν τοξινες απο το αγχος τους κατα το διαστημα που τα πανε για σφαξιμο λογω στρες δηλ...καθως και πτωμαινες μου δημιουργουνται απο τη στιγμη της θανατωσης τους...αλλα στα ψαρια πως γινεται; και δεν μιλαμε για ψαρια ιχθυοτροφειου...

http://vegan.thisblueplanet.net/forum/index.php?topic=357.0

Βαγγέλη σου απάντησα στο παραπάνω θέμα γιατί αυτό είναι για τα αυγά και τη χοληστερόλη.
Μετακίνησα και την απάντηση του Βάλσαμ.
 :)
Σεξισμός=Ρατσισμός=Σπισισμός
No one is free when others are oppressed.

evagelos

• Επισκέπτης
« Απάντηση #17 στις: Απρίλιος 17, 2007, 01:52:22 πμ »
Σε ευχαριστω Βικυ που απαντησες...θα το διαβασω και θα σου πω τις ενστασεις μου...

Copyright © χορτοφαγία: στάση ζωής
Contact